Vastaa vertaistukikyselyyn ja osallistu arvontaan

Kuvassa on Simpukan helmilogo ja teksti vastaa simpukan vertaistukikyselyyn

Simpukka-yhdistys toteuttaa syksyllä 2019 kyselytutkimuksen vertaistuen kokemuksesta. Kysely on tarkoitettu kaikille lapsettomuutta kokeneille, jotka ovat osallistuneet Simpukka-yhdistyksen järjestämään vertaistukeen vuosina 2018–2019.

Kyselyn tarkoituksena on

1) ymmärtää entistäkin paremmin lapsettomuuden kokeneiden vertaistuen tarpeita lapsettomuuden eri vaiheissa

2) saada tietoa mielipiteistä ja kokemuksista Simpukan toiminnasta yhdistyksen toiminnan kehittämisen tueksi.

 

Vastaa kyselyyn klikkaamalla: SIMPUKAN VERTAISTUKIKYSELY

 

Arvomme yhteystietonsa jättäneiden vastaajien kesken vapaavalintaisen tuotteen Simpukan verkkokaupasta (ei koske jäsenyyksiä). Kyselyn vastauksia ja yhteystietoja ei voida yhdistää toisiinsa: arvontaan osallistutaan erillisellä lomakkeella, johon pääset lähettäessäsi kyselyn vastaukset. Arvonnan jälkeen yhteystiedot poistetaan.

 

Lapsettomien yhdistys Simpukan puolesta,

Anniina Valkonen

vertaistukikoordinaattori

anniina.valkonen@simpukka.info

040 532 5390